O nás

Naše firma vznikla v roce 1991, v duchu rodinné tradice která se datuje již do komce 19tého století jsme se začali věnovat pekařině a cukrařině, jako naše prarodiče v odbobí první republiky. Z tohoto období pochází mnoho zkušeností a rodinných receptur, které stále využíváme v praxi.  Originální receptury a kvalitní suroviny jsou zárukou našich výrobků.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu pro různé druhy oslav např. svatby, promoce, narozeniny, zlaté svatby, křtiny atd.  Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a vždy se snažíme zakázku zhotovit přesně podle přání zákazníka.  Naše výrobky zhotovené na zakázku jsou vždy jen z kvalitních, čerstvých surovin BEZ POUŽITÍ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ  A VYCPÁVEK, např. máslo, živočišná smetana, tvaroh, jogurt, mascarpone, pravý smetanový karamel, čokoláda, rum, vlašské ořechy, lískové ořechy, mandle, mandlový marcipán, čerstvé ovoce.

 

Vyrábíme také trvanlivé čajové pečivo, plněné lískooříškovým nugátem, které dodáváme do maloobchodní sítě, najdete je např. v obchodních řetězcích MAKRO a TERNO.

 

Naše dorty také můžete koupit v kavárně St. Angelo v obchodním domě OLOMOUC CITY.